KOA Speer Electronics, Inc. RK73B3ATTE821J
Part No.:
RK73B3ATTE821J
Manufacturer:
KOA Speer Electronics, Inc.
Category:
Chip Resistor - Surface Mount
Package:
2512 (6432 Metric)
Datasheet:
RK73B3ATTE821J.pdf
Description:
RES 820 OHM 5% 1W 2512