KOA Speer Electronics, Inc. RK73B3ATTE223J
Part No.:
RK73B3ATTE223J
Manufacturer:
KOA Speer Electronics, Inc.
Category:
Chip Resistor - Surface Mount
Package:
2512 (6432 Metric)
Datasheet:
RK73B3ATTE223J.pdf
Description:
RES 22K OHM 5% 1W 2512