KOA Speer Electronics, Inc. HV733ATTE4703F
Part No.:
HV733ATTE4703F
Manufacturer:
KOA Speer Electronics, Inc.
Category:
Chip Resistor - Surface Mount
Package:
2512 (6432 Metric)
Datasheet:
HV733ATTE4703F.pdf
Description:
RES 470K OHM 1% 1W 2512