KEMET T499A475K010ATE6K0
Part No.:
T499A475K010ATE6K0
Package:
1206 (3216 Metric)
Datasheet:
T499A475K010ATE6K0.pdf
Description:
CAP TANT 4.7UF 10% 10V 1206