KEMET T491D475M035AT
Part No.:
T491D475M035AT
Manufacturer:
KEMET
Category:
Tantalum Capacitors
Package:
2917 (7343 Metric)
Datasheet:
T491D475M035AT.pdf
Description:
CAP TANT 4.7UF 20% 35V 2917