KEMET T491A474K020AT
Part No.:
T491A474K020AT
Manufacturer:
KEMET
Category:
Tantalum Capacitors
Package:
1206 (3216 Metric)
Datasheet:
T491A474K020AT.pdf
Description:
CAP TANT 0.47UF 10% 20V 1206