KEMET T491A226K004AT7280
Part No.:
T491A226K004AT7280
Manufacturer:
KEMET
Category:
Tantalum Capacitors
Package:
1206 (3216 Metric)
Datasheet:
T491A226K004AT7280.pdf
Description:
CAP TANT 22UF 10% 4V 1206