KEMET T491A105K010AT7622
Part No.:
T491A105K010AT7622
Manufacturer:
KEMET
Category:
Tantalum Capacitors
Package:
1206 (3216 Metric)
Datasheet:
T491A105K010AT7622.pdf
Description:
CAP TANT 1UF 10% 10V 1206