KEMET T350G226K020AT
Part No.:
T350G226K020AT
Manufacturer:
KEMET
Category:
Tantalum Capacitors
Package:
Radial
Datasheet:
T350G226K020AT.pdf
Description:
CAP TANT 22UF 10% 20V RADIAL