KEMET T350A335M016AT
Part No.:
T350A335M016AT
Manufacturer:
KEMET
Category:
Tantalum Capacitors
Package:
Radial
Datasheet:
T350A335M016AT.pdf
Description:
CAP TANT 3.3UF 20% 16V RADIAL