KEMET T322C395K035AS
Part No.:
T322C395K035AS
Manufacturer:
KEMET
Category:
Tantalum Capacitors
Package:
Axial
Datasheet:
T322C395K035AS.pdf
Description:
CAP TANT 3.9UF 10% 35V AXIAL