KEMET T322B105M035AS
Part No.:
T322B105M035AS
Manufacturer:
KEMET
Category:
Tantalum Capacitors
Package:
Axial
Datasheet:
T322B105M035AS.pdf
Description:
CAP TANT 1UF 20% 35V AXIAL