KEMET T110A225K020AS
Part No.:
T110A225K020AS
Manufacturer:
KEMET
Category:
Tantalum Capacitors
Package:
Axial
Datasheet:
T110A225K020AS.pdf
Description:
CAP TANT 2.2UF 10% 20V AXIAL