KEMET MMK7.5105K100K04L4BULK
Part No.:
MMK7.5105K100K04L4BULK
Manufacturer:
KEMET
Category:
Film Capacitors
Package:
Radial
Datasheet:
MMK7.5105K100K04L4BULK.pdf
Description:
CAP FILM 1UF 10% 100VDC RADIAL