KEMET CK05BX823K
Part No.:
CK05BX823K
Manufacturer:
KEMET
Category:
Ceramic Capacitors
Package:
Radial
Datasheet:
CK05BX823K.pdf
Description:
CAP CER 0.082UF 50V 10% RADIAL