KEMET CK05BX150K
Part No.:
CK05BX150K
Manufacturer:
KEMET
Category:
Ceramic Capacitors
Package:
Radial
Datasheet:
CK05BX150K.pdf
Description:
CAP CER 15PF 200V 10% RADIAL