KEMET CDR33BX473AKUS
Part No.:
CDR33BX473AKUS
Manufacturer:
KEMET
Category:
Ceramic Capacitors
Package:
1210 (3225 Metric)
Datasheet:
CDR33BX473AKUS.pdf
Description:
CAP CER 0.047UF 50V 10% BX 1210