KEMET C330C223K1G5TA
Part No.:
C330C223K1G5TA
Manufacturer:
KEMET
Category:
Ceramic Capacitors
Package:
Radial
Datasheet:
C330C223K1G5TA.pdf
Description:
CAP CER 0.022UF 10% 100V C0G RAD