C320C104J1G5TA7301.pdf
| Capacitance | 0.1 µF | 0.1 µF | 0.1 µF | 0.1 µF | 0.1 µF |
| Tolerance | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% |
| Voltage-Rated | 100V | 100V | 100V | 100V | 100V |
| TemperatureCoefficient | C0G, NP0 | C0G, NP0 | C0G, NP0 | C0G, NP0 | C0G, NP0 |
| Features | Low ESL | Low ESL | Low ESL | Low ESL | Low ESL |
| Size/Dimension | 0.200 L x 0.125 W (5.08mm x 3.18mm) | 0.200 L x 0.125 W (5.08mm x 3.18mm) | 0.200 L x 0.125 W (5.08mm x 3.18mm) | 0.200 L x 0.125 W (5.08mm x 3.18mm) | 0.200 L x 0.125 W (5.08mm x 3.18mm) |
| Height-Seated(Max) | 0.290 (7.36mm) | 0.290 (7.36mm) | 0.290 (7.36mm) | 0.290 (7.36mm) | 0.290 (7.36mm) |
| Thickness(Max) | - | - | - | - | - |
| LeadSpacing | 0.100 (2.54mm) | 0.100 (2.54mm) | 0.100 (2.54mm) | 0.100 (2.54mm) | 0.100 (2.54mm) |