C1206X201K3HAC7800.pdf
| Capacitance | 200 pF | 200 pF | 200 pF | 200 pF | 200 pF |
| Tolerance | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% |
| Voltage-Rated | 25V | 25V | 25V | 25V | 25V |
| FailureRate | - | - | - | - | - |
| Size/Dimension | 0.130 L x 0.063 W (3.30mm x 1.60mm) | 0.130 L x 0.063 W (3.30mm x 1.60mm) | 0.130 L x 0.063 W (3.30mm x 1.60mm) | 0.130 L x 0.063 W (3.30mm x 1.60mm) | 0.130 L x 0.063 W (3.30mm x 1.60mm) |
| Height-Seated(Max) | - | - | - | - | - |
| Thickness(Max) | 0.039 (0.98mm) | 0.039 (0.98mm) | 0.039 (0.98mm) | 0.039 (0.98mm) | 0.039 (0.98mm) |