KEMET C1206C153G1GEC7210
Part No.:
C1206C153G1GEC7210
Manufacturer:
KEMET
Category:
Ceramic Capacitors
Package:
1206 (3216 Metric)
Datasheet:
C1206C153G1GEC7210.pdf
Description:
CAP CER 1206 15NF 100V C0G 2%