KEMET C0805C472GAGEC7210
Part No.:
C0805C472GAGEC7210
Manufacturer:
KEMET
Category:
Ceramic Capacitors
Package:
0805 (2012 Metric)
Datasheet:
C0805C472GAGEC7210.pdf
Description:
CAP CER 0805 4.7NF 250V C0G 2%