KEMET C0805C332G3GEC7800
Part No.:
C0805C332G3GEC7800
Manufacturer:
KEMET
Category:
Ceramic Capacitors
Package:
0805 (2012 Metric)
Datasheet:
C0805C332G3GEC7800.pdf
Description:
CAP CER 0805 3.3NF 25V C0G 2%