KEMET C0805C102G1GEC7210
Part No.:
C0805C102G1GEC7210
Manufacturer:
KEMET
Category:
Ceramic Capacitors
Package:
0805 (2012 Metric)
Datasheet:
C0805C102G1GEC7210.pdf
Description:
CAP CER 0805 1NF 100V C0G 2%