ISSI, Integrated Silicon Solution Inc IS61NLP12836EC-200B3LI-TR
Part No.:
IS61NLP12836EC-200B3LI-TR
Manufacturer:
ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
Category:
Memory
Package:
165-TBGA
Datasheet:
IS61NLP12836EC-200B3LI-TR.pdf
Description:
IC SRAM 4.5MBIT PAR 165TFBGA
Quantity:
Payment:
payment
Shipping:
Product details
1. How to order IS61NLP12836EC-200B3LI-TR on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the IS61NLP12836EC-200B3LI-TR price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of IS61NLP12836EC-200B3LI-TR?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
MemoryType Volatile Volatile Volatile Volatile Volatile
MemoryFormat SRAM SRAM SRAM SRAM SRAM
MemorySize 4.5Mb (128K x 36) 4.5Mb (128K x 36) 4.5Mb (128K x 36) 4.5Mb (128K x 36) 4.5Mb (128K x 36)
MemoryInterface Parallel Parallel Parallel Parallel Parallel
ClockFrequency 200 MHz 200 MHz 200 MHz 200 MHz 200 MHz
WriteCycleTime-WordPage - - - - -
AccessTime 3.1 ns 3.1 ns 3.1 ns 3.1 ns 3.1 ns
Voltage-Supply 3.135V ~ 3.465V 3.135V ~ 3.465V 3.135V ~ 3.465V 3.135V ~ 3.465V 3.135V ~ 3.465V