ILSI I537-2O7-10.000 MHZ
Part No.:
I537-2O7-10.000 MHZ
Manufacturer:
ILSI
Category:
Oscillators
Package:
4-SMD, No Lead
Datasheet:
I537-2O7-10.000 MHZ.pdf
Description:
XTAL OSC TCXO 10MHZ CLPSNW
Quantity:
Payment:
payment
Shipping:
Product details
1. How to order I537-2O7-10.000 MHZ on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the I537-2O7-10.000 MHZ price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of I537-2O7-10.000 MHZ?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Manufacturer ILSI ILSI ILSI ILSI ILSI
Package/Case 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead
Series I537 I537 I537 I537 I537
ProductStatus Active Active Active Active Active
BaseResonator Crystal Crystal Crystal Crystal Crystal
Type TCXO TCXO TCXO TCXO TCXO
Frequency 10 MHz 10 MHz 10 MHz 10 MHz 10 MHz
Function - - - - -
Output Clipped Sine Wave Clipped Sine Wave Clipped Sine Wave Clipped Sine Wave Clipped Sine Wave
Voltage-Supply 3V 3V 3V 3V 3V
FrequencyStability ±1.5ppm ±1.5ppm ±1.5ppm ±1.5ppm ±1.5ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 2mA 2mA 2mA 2mA 2mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)