Grayhill Inc. 71A30-05-1-11N
Part No.:
71A30-05-1-11N
Manufacturer:
Grayhill Inc.
Category:
Rotary Switches
Package:
Datasheet:
71A30-05-1-11N.pdf
Description:
SWITCH ROTARY 11POS 250MA 115V