EPSON SG7050CAN 3.686400M-TLHA0
Part No.:
SG7050CAN 3.686400M-TLHA0
Manufacturer:
EPSON
Category:
Oscillators
Package:
4-SMD, No Lead
Datasheet:
SG7050CAN 3.686400M-TLHA0.pdf
Description:
CRYSTAL OSCILLATOR
Quantity:
Payment:
payment
Shipping:
Product details
1. How to order SG7050CAN 3.686400M-TLHA0 on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the SG7050CAN 3.686400M-TLHA0 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SG7050CAN 3.686400M-TLHA0?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Manufacturer EPSON EPSON EPSON EPSON EPSON
Package/Case 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
BaseResonator Crystal Crystal Crystal Crystal Crystal
Type XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 3.6864 MHz 3.6864 MHz 3.6864 MHz 3.6864 MHz 3.6864 MHz
Output CMOS CMOS CMOS CMOS CMOS
Voltage-Supply 1.8V ~ 3.3V 1.8V ~ 3.3V 1.8V ~ 3.3V 1.8V ~ 3.3V 1.8V ~ 3.3V
FrequencyStability ±100ppm ±100ppm ±100ppm ±100ppm ±100ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 3mA 3mA 3mA 3mA 3mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)