Eaton - Electronics Division UP2B-101-R
Part No.:
UP2B-101-R
Manufacturer:
Eaton - Electronics Division
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
UP2B-101-R.pdf
Description:
FIXED IND 100UH 1.2A 270.7 MOHM