Eaton - Electronics Division SMFE64ALH
Part No.:
SMFE64ALH
Manufacturer:
Eaton - Electronics Division
Package:
SOD-123F
Datasheet:
SMFE64ALH.pdf
Description:
TVS DIODE 64VWM UNI
Product details
1. How to order SMFE64ALH on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the SMFE64ALH price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SMFE64ALH?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SMFE64ALH.
7.How to contact us to get technical supports, such as SMFE64ALH pin diagram, SMFE64ALH datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case SOD-123F SOD-123F SOD-123F SOD-123F SOD-123F
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
BidirectionalChannels - - - - -
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 64V 64V 64V 64V 64V
Voltage-Breakdown(Min) 71.1V 71.1V 71.1V 71.1V 71.1V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 103V 103V 103V 103V 103V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 3.9A 3.9A 3.9A 3.9A 3.9A
Power-PeakPulse 400W 400W 400W 400W 400W