Eaton - Electronics Division SMFE200CAH
Part No.:
SMFE200CAH
Datasheet:
SMFE200CAH.pdf
Description:
TVS DIODE 200VWM BI
Product details
1. How to order SMFE200CAH on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the SMFE200CAH price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SMFE200CAH?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SMFE200CAH.
7.How to contact us to get technical supports, such as SMFE200CAH pin diagram, SMFE200CAH datasheet?
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels - - - - -
BidirectionalChannels 1 1 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 200V 200V 200V 200V 200V
Voltage-Breakdown(Min) 224V 224V 224V 224V 224V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 324V 324V 324V 324V 324V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 600mA 600mA 600mA 600mA 600mA
Power-PeakPulse 200W 200W 200W 200W 200W