Eaton - Electronics Division SMFE10ALH
Part No.:
SMFE10ALH
Manufacturer:
Eaton - Electronics Division
Package:
SOD-123F
Datasheet:
SMFE10ALH.pdf
Description:
TVS DIODE 10VWM UNI
Product details
1. How to order SMFE10ALH on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the SMFE10ALH price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SMFE10ALH?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SMFE10ALH.
7.How to contact us to get technical supports, such as SMFE10ALH pin diagram, SMFE10ALH datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case SOD-123F SOD-123F SOD-123F SOD-123F SOD-123F
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
BidirectionalChannels - - - - -
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 10V 10V 10V 10V 10V
Voltage-Breakdown(Min) 11.1V 11.1V 11.1V 11.1V 11.1V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 17V 17V 17V 17V 17V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 23.5A 23.5A 23.5A 23.5A 23.5A
Power-PeakPulse 400W 400W 400W 400W 400W