Eaton - Electronics Division MCLA2012V1-100-R
Part No.:
MCLA2012V1-100-R
Manufacturer:
Eaton - Electronics Division
Category:
Fixed Inductors
Package:
0805 (2012 Metric)
Datasheet:
MCLA2012V1-100-R.pdf
Description:
FIXED IND 10UH 15MA 1.15 OHM SMD