Eaton - Electronics Division MCL2012V1-150-R
Part No.:
MCL2012V1-150-R
Manufacturer:
Eaton - Electronics Division
Category:
Fixed Inductors
Package:
0805 (2012 Metric)
Datasheet:
MCL2012V1-150-R.pdf
Description:
FIXED IND 15UH 50MA 750 MOHM SMD