E-T-A 8345-F02A-U3K2-DB1B1C-100A
Part No.:
8345-F02A-U3K2-DB1B1C-100A
Manufacturer:
E-T-A
Category:
Circuit Breakers
Package:
Datasheet:
8345-F02A-U3K2-DB1B1C-100A.pdf
Description:
CIR BRKR THRM 100A
Quantity:
Payment:
payment
Shipping:
Product details
1. How to order 8345-F02A-U3K2-DB1B1C-100A on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the 8345-F02A-U3K2-DB1B1C-100A price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 8345-F02A-U3K2-DB1B1C-100A?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Manufacturer E-T-A E-T-A E-T-A E-T-A E-T-A
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series 8345 8345 8345 8345 8345
ProductStatus Active Active Active Active Active
MountingType Panel Mount Panel Mount Panel Mount Panel Mount Panel Mount
CurrentRating(Amps) 100A 100A 100A 100A 100A
VoltageRating-AC 277 V 277 V 277 V 277 V 277 V
VoltageRating-DC 80 V 80 V 80 V 80 V 80 V