8340-T120-K1T2-ALH0-16A.pdf
| CurrentRating(Amps) | 16A | 16A | 16A | 16A | 16A |
| VoltageRating-AC | 240 V | 240 V | 240 V | 240 V | 240 V |
| VoltageRating-DC | 80 V | 80 V | 80 V | 80 V | 80 V |