E-T-A 3130-F1C0-N7Q1-W01Q-16A
Part No.:
3130-F1C0-N7Q1-W01Q-16A
Datasheet:
3130-F1C0-N7Q1-W01Q-16A.pdf
Description:
CIR BRKR THRM 16A 250VAC 50VDC