E-T-A 3130-F110-P7T1-W19QY6-10A
Part No.:
3130-F110-P7T1-W19QY6-10A
Datasheet:
3130-F110-P7T1-W19QY6-10A.pdf
Description:
CIRC BRKR THRM
Quantity:
Payment:
payment
Shipping:
Product details
1. How to order 3130-F110-P7T1-W19QY6-10A on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the 3130-F110-P7T1-W19QY6-10A price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 3130-F110-P7T1-W19QY6-10A?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Manufacturer E-T-A E-T-A E-T-A E-T-A E-T-A
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series 3130-F 3130-F 3130-F 3130-F 3130-F
ProductStatus Active Active Active Active Active
MountingType Panel Mount Panel Mount Panel Mount Panel Mount Panel Mount
BreakerType Thermal Thermal Thermal Thermal Thermal
CurrentRating(Amps) 10A 10A 10A 10A 10A
VoltageRating-AC 250 V 250 V 250 V 250 V 250 V
VoltageRating-DC 50 V 50 V 50 V 50 V 50 V
ActuatorType Rocker Rocker Rocker Rocker Rocker
NumberofPoles 1 1 1 1 1
Illumination Orange Orange Orange Orange Orange
IlluminationVoltage(Nominal) 90 ~ 140V 90 ~ 140V 90 ~ 140V 90 ~ 140V 90 ~ 140V