E-T-A 3130-F110-P7T1-W12QR3-10A
Part No.:
3130-F110-P7T1-W12QR3-10A
Manufacturer:
E-T-A
Category:
Circuit Breakers
Package:
Datasheet:
3130-F110-P7T1-W12QR3-10A.pdf
Description:
CIR BRKR THRM 10A 250VAC 50VDC