E-T-A 3120-N523-P7T1-W02D-15A
Part No.:
3120-N523-P7T1-W02D-15A
Datasheet:
3120-N523-P7T1-W02D-15A.pdf
Description:
CIR BRKR THERM SWITCH 2P
Product details
1. How to order 3120-N523-P7T1-W02D-15A on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the 3120-N523-P7T1-W02D-15A price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 3120-N523-P7T1-W02D-15A?
Manufacturer E-T-A E-T-A E-T-A E-T-A E-T-A
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series 3120-N 3120-N 3120-N 3120-N 3120-N
ProductStatus Active Active Active Active Active
MountingType Panel Mount Panel Mount Panel Mount Panel Mount Panel Mount
BreakerType Thermal Thermal Thermal Thermal Thermal
CurrentRating(Amps) 15A 15A 15A 15A 15A
VoltageRating-AC 240 V 240 V 240 V 240 V 240 V
VoltageRating-DC 50 V 50 V 50 V 50 V 50 V