E-T-A 3120-N523-P7T1-W01D-12A
Part No.:
3120-N523-P7T1-W01D-12A
Datasheet:
3120-N523-P7T1-W01D-12A.pdf
Product details
1. How to order 3120-N523-P7T1-W01D-12A on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the 3120-N523-P7T1-W01D-12A price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 3120-N523-P7T1-W01D-12A?
CurrentRating(Amps) 12A 12A 12A 12A 12A
VoltageRating-AC 240 V 240 V 240 V 240 V 240 V
VoltageRating-DC 50 V 50 V 50 V 50 V 50 V