E-T-A 3120-N521-P7T1-W01L-16A
Part No.:
3120-N521-P7T1-W01L-16A
Datasheet:
3120-N521-P7T1-W01L-16A.pdf
Product details
1. How to order 3120-N521-P7T1-W01L-16A on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the 3120-N521-P7T1-W01L-16A price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 3120-N521-P7T1-W01L-16A?
CurrentRating(Amps) 16A 16A 16A 16A 16A
VoltageRating-AC 240 V 240 V 240 V 240 V 240 V
VoltageRating-DC 50 V 50 V 50 V 50 V 50 V