E-T-A 3120-N321-P7T1-W04D-20A
Part No.:
3120-N321-P7T1-W04D-20A
Datasheet:
3120-N321-P7T1-W04D-20A.pdf
Description:
CIR BRKR THERM SWITCH 2P
Product details
1. How to order 3120-N321-P7T1-W04D-20A on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the 3120-N321-P7T1-W04D-20A price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 3120-N321-P7T1-W04D-20A?
CurrentRating(Amps) 20A 20A 20A 20A 20A
VoltageRating-AC 240 V 240 V 240 V 240 V 240 V
VoltageRating-DC 50 V 50 V 50 V 50 V 50 V