E-T-A 2-5700-IG2-P10-25A
Part No.:
2-5700-IG2-P10-25A
Manufacturer:
E-T-A
Category:
Circuit Breakers
Package:
Datasheet:
2-5700-IG2-P10-25A.pdf
Description:
CIR BRKR THRM 25A 250VAC 50VDC