E-T-A 2-5700-IG1-P10-DD-1125-20A
Part No.:
2-5700-IG1-P10-DD-1125-20A
Datasheet:
2-5700-IG1-P10-DD-1125-20A.pdf
Description:
CIR BRKR THRM 20A 250VAC 50VDC