E-T-A 2-5700-IG1-P10-DD-1125-10A
Part No.:
2-5700-IG1-P10-DD-1125-10A
Datasheet:
2-5700-IG1-P10-DD-1125-10A.pdf
Description:
CIR BRKR THRM 10A 250VAC 50VDC