E-T-A 2-5700-IG1-P10-DD-0.7A
Part No.:
2-5700-IG1-P10-DD-0.7A
Datasheet:
2-5700-IG1-P10-DD-0.7A.pdf
Description:
CIR BRKR THRM 700MA 250VAC 50VDC