E-T-A 2-5700-IG1-P10-DD-051807-1.5A
Part No.:
2-5700-IG1-P10-DD-051807-1.5A
Datasheet:
2-5700-IG1-P10-DD-051807-1.5A.pdf
Description:
CIR BRKR THRM 1.5A 250VAC 50VDC