E-T-A 2-5700-IG1-P10-CL2-3.2A
Part No.:
2-5700-IG1-P10-CL2-3.2A
Manufacturer:
E-T-A
Category:
Circuit Breakers
Package:
Datasheet:
2-5700-IG1-P10-CL2-3.2A.pdf
Description:
CIR BRKR THRM 3.2A 250VAC 50VDC