E-T-A 2-5000-P10-A3-H-10A
Part No.:
2-5000-P10-A3-H-10A
Manufacturer:
E-T-A
Category:
Circuit Breakers
Package:
Datasheet:
2-5000-P10-A3-H-10A.pdf
Description:
CIR BRKR THRM 10A 250VAC 50VDC